Centrum Tenisowe Jakubowo

602-339-784

Rezerwacja kortów online

Kadra trenerska

Kadrę trenerską tworzą czterej specjaliści zaangażowani w działalność Klubu i Centrum Tenisowego Jakubowo.

Ryszard Sosnowski

KONTAKT: 602-339-784

Jest wychowankiem i byłym zawodnikiem Akademickiego Związku Sportowego w Olsztynie. Absolwent AWF w Warszawie (specjalizacja trenerska u dr Adama Królaka, zakończona uzyskaniem tytułu trenera II klasy w tenisie w 1987r.). Praca trenerska w klubach: Legia Warszawa, AZS Olsztyn, Olsztyńskie Towarzystwo Tenisowe, U.K.S. Absolwent Olsztyn, a obecnie K.T. Jakubowo-Olsztyn. W 2000 roku uzyskał tytuł trenera I klasy.

Wykładowca na kursach instruktorskich w Instytucie Sportu i Edukacji w Olsztynie. Obecnie członek zarządu KT Jakubowo-Olsztyn,współwłaściciel Centrum Tenisowego Jakubowo ,trener klasy mistrzowskiej oraz trener szkolenia wyczynowego ITF LEVEL 2.

Dwukrotny Międzynarodowy Mistrz Polski w grach podwójnych i wielokrotny medalista imprez krajowych i międzynarodowych.

Krzysztof Badurek

KONTAKT: 602-755-773

Wykształcenie wyższe mgr. pedagogika oraz wychowanie fizyczne.

Licencjonowany instruktor PZT ? licencja nr 143. Wieloletni prezes W-MZT.

Były zawodnik i współzałożyciel LKS, Budowlani, OKT JODLOWA i KT JAKUBOWO OLSZTYN.

Posiada wszystkie tytuły mistrzostw naszego regionu w różnych kategoriach wiekowych od formuły open po kategorie amatorskie.

Międzynarodowy Mistrz Polski ITF Sopot z 2007 oraz 2012 roku.

Dwukrotny Międzynarodowy Mistrz Polski w grze podwójnej w parze z Ryszardem Sosnowskim. Uczestnik Mistrzostw Świata ITF Seniors.

Wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych: Małgorzata Listowska, Cezary Zawal, Marcin Umbras, Paweł Umbras, Karolina Dziubanii, Marcelina Podlińska, Mikołaj Borkowski.

Specjalizuje się w doskonaleniu umiejętności tenisowych ukierunkowanych na odnoszenie sukcesów na korcie.

Organizator ogromnej ilości turniejów i przedsięwzięć związanych z tenisem o wymiarach lokalnych, krajowych i międzynarodowych.

Prezes i trener Klubu Tenisowego JAKUBOWO-OLSZTYN.

Sylwia Kocięcka

Trenerka tenisa, nauczycielka wf, absolwentka AWFiS Gdańsk. Od najmłodszych lat związana z tenisem, była zawodniczka o licznych osiągnięciach (wielokrotna mistrzyni województwa, mistrzyni makroregionu do lat 14, brązowa medalistka Drużynowych MP do lat 18) Tenis traktuje jako pasje i stara się nią zarażać inne osoby. W treningach zwraca uwagę na aspekty techniczne oraz przygotowanie motoryczne. W zajęciach z najmłodszymi łączy dobrą zabawę z nauką tenisa.

Łukasz Sosnowski

Instruktor tenisa po kursie w Instytucie Studiów Edukacyjnych w Olsztynie pod egidą PZT.
Pasją do tenisa zaraził się spędzając dzieciństwo na kortach macierzystego klubu. Wiedzę uzyskał od wszechstronnie wykształconego tenisowo ojca. Charakteryzuje go szczególne zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą . Wielokrotnie współorganizował i przeprowadzał jako wychowawca i trener obozy i półkolonie tenisowe dla naszych wychowanków.
Instruktor o wysokiej empatii i cierpliwości wobec dzieci,młodzieży i dorosłych.